listopad14

Oczyszczanie twarzy - zabiegi kosmetyczne.

dodano: 14 listopada 2016 przez studiokosmetyki


Dziś przedstawię Wam najbardziej popularne zabiegi kosmetyczne, stosowane w oczyszczaniu twarzy, oczywiście poza oczyszczaniem manualnym.

Istnieje wiele metod oczyszczania skóry. Wiele z nich należy wykonywać w gabinecie kosmetycznym. Fachowa wiedza oraz profesjonalne podejście doświadczonej osoby nie jest w stanie zastąpić nawet najlepszego kosmetyku którego używamy w domu.

Jednym ze sposobów oczyszczania skóry jest peeling kawitacyjny. Polega on na bezbolesnym głębokim oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków. Pozwala on na usunięcie nadmiaru sebum ze skóry, elementów zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii. Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej cienkiej skóry, która skłonna jest do podrażnień oraz występują na niej rozszerzone naczynia krwionośne. Peeling kawitacyjny to bardzo dobry zabieg dla skóry trądzikowej oraz przetłuszczających się. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej to zabieg bezbolesny. Polega na kontrolowanym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka. Zabieg mikrodermabrazji polega na złuszczaniu naskórka za pomocą głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy próżniowej. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest wykonywany w seriach kilku lub kilkunastu zabiegów. Zabieg ten należy wykonywać wczesną wiosną jesienią bądź ciepłą zimą gdyż wtedy w najmniejszym stopniu skóra narażona jest na działanie promieni słonecznych. Nie ma więc możliwości pojawienia się przebarwień skórnych.

Więcej informacji znajdziecie w donośniku poniżej : oczyszczanie twarzy Kielce


photo
oczyszczanie twarzy: oczyszczanie twarzy w Kielcach Zdjęcie pochodzi z notki Oczyszczanie twarzy - zabiegi kosmetyczne.


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy